TRIPGO to lider na rynku wycieczek ekspresowych, jedno lub dwu dniowych. Dzięki zaufanym przewoźnikom takim jak Ryanair oraz Wizzer z naszych wycieczek skorzystały już setki osób! Dołącz do nich i wyjedź na niesamowitą przygodę do najciekawszych miejsc Europy.

+48 570 969 011
ul. Sucha 3 Spaces Wroclavia, 50-382 Wrocław
marketing@tripgo.pl

Jedyne Nadszedł czas, by ruszyć w drogę do jednego z najbardziej rozpoznawalnych miast na świecie – Londynu. Ta metropolia słynie z wielu rzeczy, w tym z pięknych budowli, niezwykłej historii oraz słynnej rodziny królewskiej. W ramach “Miasta Niezwykłego”, będziesz miał okazję odkryć Londyn bez pośpiechu, ciesząc się każdą chwilą i zatrzymując się, by uwiecznić je na zdjęciach. W ciągu weekendu możesz zwiedzić najbardziej znane miejsca Londynu i w pełni zanurzyć się w jego atmosferze. Nie czekaj dłużej i wyrusz na przygodę do miasta, które zachwyci Cię swoim urokiem.

Wycieczka dedykowana jest wszystkim, którzy lubią niespodzianki i zwiedzanie nie tylko utartymi szlakami. Program pokazuje Londyn jako miasto pełne życia, zaskakujące atrakcjami, jakie może zaoferować turystom. Oczywiście jest czas na Londyn „klasyczny”: Big Ben, Tower of London, Tower Brigde, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, czy rejs po Tamizie. Natomiast w programie zaplanowano również zwiedzanie miejsc, które w szczególności zainteresują młodszych turystów. Wizyta w Warnes Bros Studio to wyprawa w zaczarowany świat i odkrywanie sekretów magii (nie tylko kina).

Warto zobaczyć panoramę miasta z London Eye – diabelskiego młyna o wysokości 350m, odwiedzić fantastyczne National Gallery, czy wybrać się na przedstawienie na West Endzie. Londyn na pewno oczaruje!

3 dni
18+
 • Miejsce docelowe

 • Wyjazd

  Port lotniczy Katowice
 • Czas odlotu

  9:00
 • Czas powrotu

  8:30
 • Zalecany ubiór

  Jakie ciuchy
1

Dzień 1: Odlot z Krakowa

Po przylocie wczesnym rankiem spotkamy się z przewodnikiem, który zaprowadzi nas na wspaniałą wycieczkę po Londynie. Nasze zwiedzanie rozpoczniemy od ikonicznego Tower of London, skąd będziemy mogli podziwiać Tower Bridge - najpiękniejszy i najstarszy nadal użytkowany most zwodzony w Wielkiej Brytanii. Następnie udamy się na taras widokowy, skąd rozpościera się niesamowita panorama miasta. W trakcie dalszej części naszej wycieczki zobaczymy wiele innych niezwykłych miejsc, takich jak 'Walkie-Talkie', Monument, Katedra św. Pawła oraz najwyższy budynek w mieście - Shard. Przejdziemy również przez Most Millenium, który z pewnością zachwyci nas swoją architekturą. Najbardziej niezwykłą atrakcją dnia będzie Musical na West End - spektakularne przeżycie na światowym poziomie, które na długo zapadnie nam w pamięć. Po tak intensywnym dniu będziemy mieć okazję zrelaksować się podczas wspólnej kolacji, podczas której spróbujemy tradycyjnych Fish&Chips. Następnie pojedziemy do hotelu, gdzie będziemy mogli odpocząć po całym dniu zwiedzania i przygotować się na kolejne przygody, które czekają na nas w Londynie.
2

Dzień 2: Dalsze zwiedzanie Londynu

Po pysznym śniadaniu w hotelu, przejedziemy do centrum Londynu, gdzie będziemy mieć okazję zobaczyć wiele zabytków i atrakcji miasta. Nasze pierwsze przystanki to Pałac Buckingham, Whitehall oraz Downing Street, gdzie pod numerem 10 mieści się siedziba premiera. Następnie udamy się pod Big-Ben, House of Parliament oraz zatrzymamy się przy Westminster Abbey - jednym z najważniejszych kościołów w Anglii. Przejdziemy również pod najsłynniejsze neony w mieście - Piccadilly Circus, gdzie będziemy mieli okazję poczuć niepowtarzalną atmosferę Londynu. Po krótkim spacerze udamy się do Chinatown, gdzie spróbujemy tradycyjnych dań kuchni chińskiej na lunch. Po jedzeniu będzie czas wolny na shopping w M&M’s World i sklepie Lego. Następnie przespacerujemy się na Trafalgar Square, gdzie podziwiać będziemy Kolumnę Nelsona oraz zobaczymy National Gallery, w której znajdują się słynne na całym świecie 'Słoneczniki Van Gogh’a'. Po zwiedzaniu będziemy mieli czas na relaks i obiadokolację na Covent Garden. Wieczorem, po całym dniu wypełnionym zwiedzaniem i zabawą, pojedziemy do hotelu, gdzie będziemy mogli odpocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń w Londynie.
3

Dzień 3: Dalsze zwiedzanie Londyn

Po pysznym śniadaniu w hotelu, rozpoczniemy dzień od zwiedzania British Museum, gdzie będziemy mogli podziwiać wiele cennych eksponatów i dzieł sztuki z różnych epok i kultur. Następnie będziemy mieć czas wolny na spacer i zakupy na Oxford Street - jednej z największych i najbardziej znanych ulic handlowych w Europie, z ponad 300 sklepami. Po lunchu będziemy mieli okazję wybrać się na wizytę do Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds (zwiedzanie dla chętnych - patrz dopłaty). Tam będziemy mieli okazję zobaczyć realistyczne woskowe figury najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci ze świata kultury, sportu i polityki. W popołudniowych godzinach pojedziemy na lotnisko i odlecimy do Polski. To był niesamowity weekend w Londynie, pełen wrażeń, zwiedzania i zabawy, który na pewno zostanie z nami na długo w pamięci!

CENA ZAWIERA:

Przelot tanimi liniami lotniczymi do Londynu/Luton opłaty lotniskowe, opłata za 1 mały bagaż podręczny opiekę pilota 3 noclegi w hotelu **/*** ( np. hotel sieci Ibis, Comfort , pokoje 2,3 osobowe) 3 śniadania, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA rezerwacje wstępów transfery na lotnisko

CENA NIE ZAWIERA:

OPŁAT OBLIGATORYJNYCH £70 opłaty programowej(zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, metro, opłata klimatyczna ) 10.00 PLN obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10.00 PLN obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy OPŁAT FAKULTATYWNYCH 80.00 PLN dopłata za 1 obiadokolację Dopłat za bagaż - cena uzależniona od linii lotniczych i terminu wyjazdu Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji (luty 2022):

£27.00 £22.00 Londyn- London Eye bilet grupowy, zniżka dla dzieci do 15 lat £34.00 £26.00 Londyn- Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds ulgowy dla uczniów do 25 lat £27.00 £16.00 Londyn- Tower bilet grupowy, ulgowy dla dzieci do 18 lat
×

 

Cześć!

Wybierz, z kim chcesz rozmawiać.

×